BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Leave me alone!

Ar galima pateisinti zhmones, kurie apshaukia “Emo emo bėk ish kiemo”?? Ar ishvis juos galima vadinti zhmonėmis??????

Rodyk draugams

Komentarai (9)

 1. Verksiu:

  Fak. Ir vel man liewai…

 2. sad:

  nuliudinai mane

 3. killa:

  rasiu emo - uzmusiu :EEEEEEEEE

 4. manntas:

  emo emo, nebėk iš kiemo - nebus iš ko juoktis man :D

 5. Therum:

  arba čia persūdytas sarkazmas, arba tu belekoks/belkokia (ai velnias ten jus supaisys) freakas. :)

  sėkmės atsigaunant.

 6. eik pasipjauk ar ant šikiū pakrisk

 7. As ne emo, bet vis delto...:

  Mielieji, nesuprantu už ka jus taip puolate šiuos žmones? Už tai kad jie kitaip rengiasi, turi savu problemų, yra atviresni? Bet juk tai kur kas geriau, nei visa diena vaidinti, kad esi be galo patenkintas gyvenimu, o vakare sėdėt kampe ir visus keikt, ar kaip kitaip peikt… Pasikniskite savo sielose ar širdyse ir tikiu, kad suprasite apie ką kalbu… Na, aišku, visada atsiras tokiu, kuriems tai tik vanduo, kurie visai nenori to suprasti…o gaila….

 8. Eij negink tų emo, ir iš viso emo,emo negali be čiulpimo. Nesirodykit Kaune nes bus blogai. Ir dar emo budingas pjaustymasis kokiu nors aštriu daiktu,tai gal eikit,apsiverkit ir susipjaustykit. Emo reikia spardyt,spardyt ir tol kol jie visai išnyks;DD

 9. “Mielieji, nesuprantu už ka jus taip puolate šiuos žmones? Už tai kad jie kitaip rengiasi, turi savu problemų, yra atviresni? Bet juk tai kur kas geriau, nei visa diena vaidinti, kad esi be galo patenkintas gyvenimu, o vakare sėdėt kampe ir visus keikt, ar kaip kitaip peikt… Pasikniskite savo sielose ar širdyse ir tikiu, kad suprasite apie ką kalbu… Na, aišku, visada atsiras tokiu, kuriems tai tik vanduo, kurie visai nenori to suprasti…o gaila”

  Mieloji/Mielasis zmogau, jug zinai kad Lietuvoje tolerancijos 0 procentu…

Rašyti komentarą